Rok 2020

Kosmetický salon ANITA a hospůdka Na HŘIŠTI Palkovice

Kosmetický salon ANITA a hospůdka Na HŘIŠTI Palkovice uspořádali sbírku na naše pejsky a povedlo se jim nastřádat na hrooomadu granulí a konzervy!


Jménem všech našich pejsků děkujeme!!!

   
Kosmetický salon ANITA
   
Clearmont

Děkujeme firmě Clearmont za obrovskou pomoc při obnově prostor našeho zařízení pro pejsky. Byť to není zcela jejich specializace, dokázali, že pokud člověk zvířata miluje, může pomoci jakkoliv. Jste úžasní!!!


Firma Clearmont je specialistou na konstrukce ze skla a kovu. Pro Váš byt, dům či kancelář navrhneme, vyrobíme a instalujeme skleněné dveře, příčky, zábradlí, schodiště či podlahy. Pro firemní klientelu dodáváme také fasádní pláště budov v kombinaci skla, kovu a dalších moderních materiálů.

 
Clearmont www.clearmont.cz
   
PLNÉ BŘÍŠKO

Díky projektu PLNÉ BŘÍŠKO jste všichni zúčastnění nasbírali pro naše chlupáče dobroty! Vše jsem vyfotila, aby jste viděli tu nádheru!! Děkuji vám i organizátorům tohoto projektu, konkrétně paní Mileně, paní Viera, paní Pavlíně, a největší poděkování patří panu Zdenkovi, který nechal objednat krmivo v ceně  2805 korun. Celkem se tedy nasbíralo krmivo v ceně  3 805 kč. Jste úžasní!!!!

PLNÉ BŘÍŠKO www.plnebriska.cz
   
Psí úsměv

Amálie a Natálie založily, fungují a pomáhají..Tady jsou jejich slova..... Psí Úsměv jsme založily za účelem alespoň nějak podporovat útulky. Máme několik stálých členů. Jsou to rodinní příslušníci nebo kamarádi, kteří nám každý měsíc posílají peníze a my za ně nakoupíme potřebné věci, které pak odvezeme do nějakého útulku...... Tentokrát si vybraly náš útulek a my jsme jim vděčni a naši míláčkové chlupatí určitě taky! Děkujemeeeee!

   
Marie Fulierová

Děkuji jménem pejsků za papání - granulky, konzervy, piškoty, kosti a vepřové dobroty!!

   
Andrea a Michal

?? krasna navsteva ???
Chtěli bychom poděkovat všem svatebním hostům, kteří vyhověli našemu přání, kdy jsme žádali o granule pro opuštěné pejsky místo kytic, které by stejně uvadly. Mockrát děkujeme a granule jsme dnes 1.7.2020 předali paní Vinklárové z Útulku pro pejsky v Sedlišti :o)) Andrea+Michal ?


Andrea a Michal
   
Terezka a Gabriela Zajvarovy z FM

Děkujeme za pamlsky pro pnaše pejsky!!

   
p. DRIZGEVIČOVÁ

Děkuji jménem našich chlupatých rošťáku za 15 kg výborných granulí!!!

   
Lukáš Green

Děkujeme panu Greenovi za vitamíny pro pejsky v podobě CBD oleje pro psy!

https://www.cbd-pro-psy.cz/
   
Marie Fulierová

Děkujeme paní Fulierové za granulky, konzervy, vepřové uši i nožky pro pejsky!!!!

   
Petra Vitásková

Moc děkujeme jménem našich pejsků za hromadu sušených vepřových oušek a sušených kostí! Ti naši chlupáči je prostě milujou nadevše!

   
Billa - Frýdek-Místek OC Frýda

Děkujeme zaměstnancům za krmivo ve formě konzerv a paštik pro pejsky!!!!

   
Kadeřnický salon Franko and Plum

Děkujeme za návštěvu našich pejsků a za dobroty jako granule, konzervy a různé pamlsky!!!

   

Copyright © 2020 utulekpropsy.org | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign